Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 12 [ > ]

Hlášení ze dne 14.06

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané zve všechny své příznivce na poslední zápasy jarního kola okresních soutěží. Protože naše naděje v mladší i starší přípravce už jarní část ukončily týká se naše pozvánka pouze družstev dospělých. Oba dva zápasy se uskuteční v sobotu 16.6.2018 a to tak, že ve 14:00 hodin se "B" mužstvo utká o první místo ve své skupině s mužstvem Kobeřice "B" a v 16:30 hodin pokračuje "A" mužstvo, které má rovněž atraktivního soupeře, který je momentálně na druhém místě tabulky - mužstvo Letonic. Věříme, že přijdete v hojném počtu povzbudit naše hráče a prožijete příjemné sportovní odpoledne. Zve výbor oddílu kopané.

Hlášení ze dne 05.06

Starosta obce oznamuje místním dětem a mládeži, že stejně jako v roce 2017, bude v době letošních prázdnin pro děti a mládež do 18 let volný vstup na Oranžové hřiště. Placené a řádně objednané sportování ostatních občanů, které je v souladu s provozním řádem hřiště má přednost před volným vstupem dětí a mládeže. Otevírací doba na hřišti bude denně od 8:00 hod. do 21:00 hod. V nočních hodinách bude hřiště uzamčeno. Přesto, že je na hřišti umístěn provozní řád, žádáme rodiče, aby své děti poučili o pravidlech chování na hřišti, zejména o zákazu vnášení skleněných předmětů a vjezdu jízdních kol! Věříme, že děti a mládež využijí opět tuto nabídku obce ke sportování a hraní míčových her. Přejeme dětem krásné sportovní léto!

Hlášení ze dne 02.06

MŠ Vážany n/Lit. oznamuje občanům, že v pondělí 4. 6. 2018, zhruba od 9:30 hod oslaví děti z MŠ svůj svátek. Vydají se průvodem z MŠ na dětské hřiště v našem sportovním areálu, kde si zatančí a předvedou své karnevalové a pohádkové kostýmy. Vše se bude odehrávat za doprovodu hudby z místního rozhlasu, která bude znít zhruba 1/2 hodinku. Popřejme našim nejmenším občanům z Vážan n/Lit. krásné prožití dne dětí a kdo z dospělých má zájem, může se na hřiště přijít na roztančené děti podívat.

Hlášení ze dne 30.05

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané informuje tímto své příznivce o bohatém fotbalovém programu na našem hřišti o nastávajícím víkendu. Jako první se představí již v pátek 1.6. 2018 naši nejmenší - mladší přípravka, která v 17:00 přivítá mužstvo Bučovic. Dále v sobotu 2.6. pokračuje "B" mužstvo, které se utká v 16:30 s "B" mužstvem Lovčiček. V neděli 3.6. nejdříve starší přípravka hraje od 14:00 v Křenovicích a víkend uzavře "A" mužstvo, které přivítá soupeře z FK Drnovice. Toto utkání začíná v 16:30 hodin. Věříme, že přijdete povzbudit naše hráče a přejeme vám pěkné sportovní zážitky.

Hlášení ze dne 24.05

Obecní úřad Vážany nad Litavou oznamuje občanům, že obec obdržela v dotačním programu domácí kompostéry. Kdo z občanů má o kompostér zájem, ať se dostaví od 28. 5. 2018 na Obecní úřad k podpisu smlouvy o zápůjčce a kompostér si rovnou odveze. Hmotnost kompostéru je ca 35 kg. Kompostéry se budou vydávat v úředních hodinách v pondělí od 8 – 16:30 hodin, v úterý od 8 – 14:30 hodin, ve středu od 8 – 17:30, ve čtvrtek od 8 – 12 hodin a v pátek od 8 – 12 hodin (mimo polední pauzu od 11:30 – 12:30).

Hlášení ze dne 17.05

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že v neděli 20.5.2018 bude program našich mužstev následující: "B" mužstvo začíná svůj zápas v Křižanovicích s místním "B" mužstvem ve 14:00 hod. Ve 14:30 hod. odstartuje svoje utkání starší přípravka ve Zbýšově proti svým vrstevníkům. Jediným zápasem, který se uskuteční na našem hřišti je souboj "A" mužstva se soupeřem z Radslavic. Začátek tohoto utkání je v 16:30 hodin. Na všechny zápasy srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 03.05

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané si dovoluje seznámit své příznivce s bohatým programem nastávajícího víkendu. Začnou naši nejmenší, kteří již v pátek 4.5. v 17:00 hodin přivítají své vrstevníky ze Slavíkovic. V sobotu 5.5. se netradičně odehrají oba zápasy dospělých a to tak, že ve 14:00 hodin začíná "B" mužstvo proti Rašovicím a v 16:30 začne zápas "A" mužstva s rousínovským "B" mužstvem. To vše se koná na našem hřišti a navíc zde ještě v úterý 8.5. v 17:00 hod. uzavřou víkend symbolicky opět naši nejmenší proti soupeřům z Bošovic. Jedině starší přípravka nehraje tentokrát doma, ale v neděli 6.5. zajíždí do Otnic, kde se v 10:00 hod. utká s mužstvem místního Sokola. Na všechny tyto zápasy Vás srdečně zvou pořadatelé.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 12 [ > ]

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 14.06

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané zve všechny své příznivce na poslední zápasy jarního kola okresních soutěží. Protože naše naděje v mladší i starší přípravce už jarní část ukončily týká se naše p...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Nové domy ve Vážanech nad Litavou
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Velký zájem o náhradní babičky

ČT1 - Spor ve Vážanech

Vážanská skládka: o podjatosti slavkovských úředníků rozhodne krajZdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Chyť, změř a pusť.

Důkazní břemeno stran skládky je prý na obci

Soud pozastavil skládku

Vlčáci z bývalé motokrosové dráhy

O sto let zpátky v čase

K zakázané skládce míří náklaďáky

Hejtman na jednání ve Vážanech n/Lit.

Tabule u vjezdu na skládku ve Vážanech

Vážanská skládka pohledem hejtmana

Někdo zatarasil vjezd na skládku

Byty pro sociálně slabší občany

Oprava místní komunikace Vážany n/Lit.

Problémová motokrosová dráha

Auta vozí na skládku odpad dál ...

Sanace skládky ve Vážanech n/Lit.?

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky