Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 9 [ > ]

Hlášení ze dne 06.11

V sobotu 11. listopadu 2017, v době od 8:00 hod. do 12:00 hod., provedou členové SDH Vážany nad Litavou v naší obci sběr kovového odpadu. Žádáme občany, aby nepotřebný železný odpad připravili před své domy, odkud bude odvezen. V případě potřeby neváhejte kontaktovat členy SDH, kteří zajistí pomoc s vynesením sběru.

Hlášení ze dne 02.11

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané zve všechny své příznivce na poslední utkání podzimní části okresního přeboru na našem hřišti. Naše " A " mužstvo se v něm utká s tradičním soupeřem TJ Sokol Hodějice. Začátek zápasu v sobotu 4.11.2017 je ve 14:00 hodin. Srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 19.10

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané chce seznámit své příznivce s fotbalovým programem na našem hřišti o nastávajícím víkendu. Tentokrát bude začátek netradiční, protože naše " B " mužstvo vyhovělo žádosti soupeře - SK Nížkovice " B " - a začátek jejich vzájemného zápasu je v sobotu 21.10. již v 11: 30 hodin. Po tomto utkání můžete povzbudit naši mladší přípravku, která se hned ve 13: 30 hodin utká se svými vrstevníky z TJ Velešovice. V neděli 22.10. již v obvyklém čase - ve 14: 30 hodin přivítá naše " A " mužstvo soupeře z TJ Vícemilice. Na všechny zápasy srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 17.10

Vážené občané, upozorňujeme, že ve dnech od 18. do 31. 10. 2017, bude v naší obci probíhat prořez zeleně, která je v blízkosti elektrického zařízení, a mohla by narušit jeho bezpečný a spolehlivý provoz. Prořez bude provádět společnost E.ON, a.s., nebo jim pověření externí pracovníci. Vlastníci pozemku či uživatelé pozemku jsou povinni umožnit vstup těmto pracovníkům na pozemek, na kterém se přerostlé dřeviny nacházejí a umožnit jim výše uvedený výkon.

Hlášení ze dne 03.10

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané zve všechny své příznivce na bohatý fotbalový program na našem hřišti v nadcházejícím víkendu. V sobotu 7.10. 2017 přivítá naše " B" mužstvo TJ Velešovice " B " a utkání začne v 15:00 hodin. V neděli 8.10.2017 zahájí program naši nejmenší - mladší přípravka - a ve 13:30 hodin se utká se soupeřem z SK Slavkov. Následovat bude poslední zápas víkendu a to utkání našeho " A " mužstva se Sokolem Dědice se začátkem v 15:00 hodin. Na všechny zápasy srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 20.09

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané si dovoluje seznámit své příznivce s fotbalovým programem o následujícím víkendu na našem hřišti. V sobotu 23.9. se utká naše " B " mužstvo s mužstvem TJ Kroužek " B " se začátkem v 15:30 hodin. V neděli 24.9. potom již ve 14:00 můžete povzbudit naše nejmenší, kteří přivítají Sokol Zbýšov a v 15:30 začne utkání okresního přeboru Vážany " A " - FK Křižanovice. Na oba dva dny vás srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 15.09

Farnosti Šaratice a Vážany nad Litavou pořádají pouť ke staré matce Boží do Žarošic v sobotu 16. 9. 2017. Odjezd autobusu z Vážan 12:40 hod. 13:30 hod. - pobožnost ve Zdravé vodě. V 18 hod. slavná mše svatá za všechny živé a zemřelé poutníky. Všechny Vás zve páter Vít Martin Červenka.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 9 [ > ]

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Vážení a milý spoluobčané. Dovolte mi, abych Vám všem jménem svým a jménem celého zastupitelstva obce Vážany n/Lit. popřál krásné adventní dny, radostné prožití letošních Vánoc a hodně zdraví a spokojenosti v novém roce 2018, ve kterém se chystáme pokračovat v úspěšně nastaveném trendu, v němž jsou mj. i tyto dva důležité body, a to zvelebování, údržba a budování obecního majetku a další nesmiřitelný boj se skládkou v katastru naší krásné obce. Ing. Václav Matyáš, starosta obce

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 06.11

V sobotu 11. listopadu 2017, v době od 8:00 hod. do 12:00 hod., provedou členové SDH Vážany nad Litavou v naší obci sběr kovového odpadu. Žádáme občany, aby nepotřebný železný odpad připravili pře...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Vážanská skládka: o podjatosti slavkovských úředníků rozhodne krajZdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Chyť, změř a pusť.

Důkazní břemeno stran skládky je prý na obci

Soud pozastavil skládku

Vlčáci z bývalé motokrosové dráhy

O sto let zpátky v čase

K zakázané skládce míří náklaďáky

Hejtman na jednání ve Vážanech n/Lit.

Tabule u vjezdu na skládku ve Vážanech

Vážanská skládka pohledem hejtmana

Někdo zatarasil vjezd na skládku

Byty pro sociálně slabší občany

Oprava místní komunikace Vážany n/Lit.

Problémová motokrosová dráha

Auta vozí na skládku odpad dál ...

Sanace skládky ve Vážanech n/Lit.?

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky