Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Pohárový turnaj v kopané - Vážany n/Lit. 2020

Každým rokem tradičně pořádá TJ Vážany nad Litavou „Pohárový turnaj v kopané“. Letos se turnaje zúčastnila mužstva z Křenovic, Slavkova u Brna, Němčan a Vážan n. L. V prvním zápase nastoupili domácí tj. Vážany n. L. proti mužstvu Němčany a prohráli jsme v poměru 0:2, i když jsme měli vyložené šance, ale bohužel, jsme je neproměnili.

Fotbalové pravidlo zní: „Když nedáš gól, nemůžeš vyhrát!“ Ve druhém zápase nastoupila proti sobě mužstva.: Křenovice a Slavkov u Brna, ve kterém zvítězilo mužstvo ze Slavkova u Brna v poměru 1:3.

V zápase o 3. místo jsme nastoupili proti mužstvu z Křenovice a odešli jsme poraženi se skórem 1:4. V tomto zápase byl znát rozdíl mezi okresním přeborem a třetí třídou, zkrátka, jak se říká jinej level.

Ve finále nastoupila proti sobě mužstva z Němčan a ze Slavkova u Brna. Finále se diváků líbilo, poněvadž bylo vidět spousta zajímavých šancí, výborných brankářských zákroků, emocí a vše co k fotbalu patří. V normální hrací době se mužstva rozešla smírně se skórem 1:1, a tak došlo na pokutové kopy. Do brány za mužstvo Němčany nastoupil penaltový mág Filip Sádlík, který chytil dvě penalty a třetí šla mimo bránu. Fotbalisté za mužstvo Němčany proměnili všechny penalty a tím pádem bylo o vítězi rozhodnuto. Mužstvo Němčany vyhrálo skórem 3:0 na pokutové kopy a myslím, že zcela zaslouženě. Za bojovný a kolektivní výkon jim patří 1. místo.

V průběhu turnaje byla možnost si zakoupit lístky do tomboly, která letos byla opravdu bohatá. V tombole bylo 150 cen od sponzorů, kterým bych chtěl touto cestou poděkovat. Také návštěvnost byla po dlouhých letech skvělá. Turnaje se zúčastnilo 200 platících diváků, kteří vytvořili perfektní atmosféru. Dále bych chtěl poděkovat všem, kteří nám pomáhali s obsluhou a s organizací, s prodejem losů do tomboly, s prodejem klobásů i sekané.

Sobotní večer byl zpestřen hrou na kytary p. Milana Ondruše a jeho kamaráda, kteří se postarali o pěknou přátelskou atmosféru, za což jim patří velké poděkování.

Závěrem bych sdělil, že se opět budeme těšit na příští ročník pohárového turnaje v kopané, který má ve Vážanech nad Litavou dobrou úroveň a tradici.

Za výbor kopané

Kamil Beneš

Datum a čas: 27.07.2020 14:46
Napsal: Zam
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Místní poplatky (za odpad, stočné a za psy) je možno hradit od 22. 2. 2021.

Oddíl postranní lišty

Novinky na mobil

Mobilní aplikace OBCE NA WEBU

Můžete si ji stáhnout kliknutím na obrázek a vše vyzkoušet:

Nyní na Google Play

Po stažení aplikace do telefonu stačí přidat obec Vážany nad Litavou a od té chvíle vám budou chodit notifikace o nových článcích a událostech.

Jsme pro Vás i na Facebooku! Klikni :-)

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 05.01

Povánoční sběr stromků - odzdobené vánoční stromky je možné po datu 6. 1. 2021 uložit na předzahrádku před dům, kde budou následně obecními pracovníky odvezeny.

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/vybornou-slivovici-si-musim-poctive-odpracovat-rika-vitez-vazanskeho-kostu-20190324.html?fbclid=IwAR2gs8_PFJe8WKViHFUdour5vpygItaq8vf7rjuUimGH1Qu6A_jb4oeYXZs

Ve Vážanech si procvičili mozek.

Vážany slavily Bartolomějské hody ...

Kavárna u tří koček děti bavila.

Děti z Vážky se stanou prvňáky

Jak bojují Vážanští s koronavirem?

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/ctenar-reporter/jak-bojuji-vazansti-s-koronavirem-20200325.html

Vážanský karneval

Celodenní tvoření v obecní kníhovně

Martina se pere se životem jako lvice

Vítěz Vážanského koštu - Vyškovský deník

ČT1 - soud ve věci skládky Vážany n/L. - ROZSUDEK

Události v regionech - Soud s firmou SVS Delta Racing team, z.s.

ČT - soud ve věci skládky v obci Vážany nad Litavou

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky