Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Rybářská schůze Vážany n/Lit. 2018

Na den 9. 3. 2018 byla narychlo svolána schůze rybářů z Vážan n/Lit.

Hlavní organizátor akce, pan Mirek Žampach, chtěl s členskou základnou projednat to, co vyjednal na Povodí Moravy, a.s., a to příslib pomoci při obnovením vážanského poldru, který jak všichni víme je od loňského podzimu vypuštěn a čeká na své vyčištění, prohloubení a obnovení provozu v mokré variantě.

"POLDR" byl hlavním a skoro jediným bodem jednání rybářské schůze. Velice důležité bude zajistit na obnovu poldru finanční prostředky, kdy i zastupitelstvo obce přislíbilo pomoc, ale prvotní aktivity jsou očekávány od rybářů.

Všichni občané Vážan n/Lit. určitě vnímají potřebu obnovení poldru a s tím i otevření krásného místa v lokalitě naší obce.

Předpoklad obnovy poldru je naplánován na r. 2019, takže ten letošní rok musíme vydržet a při návštěvě tohoto místa se kochat okolím a ne pohledem na vodní hladinu, jak bývalo zvykem.

Komentář zpracoval: V. Matyáš

Datum a čas: 10.03.2018 12:49
Napsal: Mat
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Z důvodu zajištění náhradní dopravy za vlaky linky S2 v úseku Brno (hl.n.) – Křenovice (hor.n.) dojde od 14. 1. do 18. 1. 2019 k dočasné změně trasy linky E63, která bude vždy po část dne prodloužena ze smyčky Chrlice až do Křenovic k hornímu nádraží. Více na "Jízdní řády S2 a E63".

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 02.01

V sobotu 5. ledna 2019, od 10:00 hodin, proběhne v naší obci "Tříkrálová sbírka". Děkujeme občanům za poskytnuté finanční příspěvky.

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

ČT1 - soud ve věci skládky Vážany n/L. - ROZSUDEK

Události v regionech - Soud s firmou SVS Delta Racing team, z.s.

ČT - soud ve věci skládky v obci Vážany nad Litavou

Příjďte si zasportovat do obce Vážany nad Litavou

Nové domy ve Vážanech nad Litavou
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Velký zájem o náhradní babičky

ČT1 - Spor ve Vážanech

Vážanská skládka: o podjatosti slavkovských úředníků rozhodne krajZdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky