Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Pyžamová párty Vážany n/Lit. 2019

V neděli 27. října 2019 se v sále Sokolovny uskutečnila Pyžamová párty s přespáním. Tuto akci pořádala TJ Vážany nad Litavou ve spolupráci s VKŠ.

Po páté hodině odpolední jsme se začali scházet s různými druhy zavazadel, ve kterých jsme měli nachystány nezbytnosti pro přespání v přísálí Sokolovny.

Hned po „zabydlení“ čekaly na děti nepřeberné hry. Hledání pohádkových dvojic, hra na barevné garáže, či oblíbené probíhání pod lanem. To vše a ještě mnoho dalšího děti absolvovaly před večeří. 

 A po jídle pokračoval veselý rej při hudbě z různých filmů, pohádek a seriálů. Atmosféru doplnily balónky všech možných barev a svítící náramky.

Po bujarém tanci nás čekalo večerní překvapení v podobě promítání videí z loňského Všesokolského sletu, kdy se děti poznávaly na různých záběrech a všichni jsme vzpomínali, jak úžasná to byla atmosféra a nezapomenutelný celoživotní zážitek.

Po rychlé hygienické vsuvce následovalo ukládání ke spánku a nezbytná pohádka před spaním. Pohádka O vodnících od Karla Čapka nejednoho spolunocležníka ukolébala ke spánku.

Myslím, že to byl velmi příjemně prožitý čas, který nám opět přinesl řadu nových společných zážitků.. Věřím, že to nebylo naposledy, kdy jsme se u takové akce s dětmi sešli. Je to vždy zpestření nejen pro  děti samotné, ale i pro nás organizátory.

Tímto děkuji všem zúčastněným a těším se další zajímavé a netradiční akce.

Nazdar.

Zapsala: A. Stříbrná
 

Datum a čas: 28.10.2019 20:27
Napsal: Pil
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Obec Vážany n/Lit. má pro svoje občany k dispozici ca 250 ks bavlněných roušek. Zhruba 150 ks je ještě ze zakoupené dodávky a zbytek roušek jsou už dary našich místních švadlenek, které roušky šijí a postupně dodávají na OÚ. K odběru jsou v omezeném množství už i menší dětské roušky.

Oddíl postranní lišty

Novinky na mobil

Mobilní aplikace OBCE NA WEBU

Můžete si ji stáhnout kliknutím na obrázek a vše vyzkoušet:

Nyní na Google Play

Po stažení aplikace do telefonu stačí přidat obec Vážany nad Litavou a od té chvíle vám budou chodit notifikace o nových článcích a událostech.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 31.03

Obecní úřad Vážany nad Litavou oznamuje, že ve středu dne 1. 4. 2020 proběhne v době od 6:30 hod do 11:00 hod mechanizované zametání a čištění vozovky v naší obci na hlavní komunikaci od Slavkova...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/vybornou-slivovici-si-musim-poctive-odpracovat-rika-vitez-vazanskeho-kostu-20190324.html?fbclid=IwAR2gs8_PFJe8WKViHFUdour5vpygItaq8vf7rjuUimGH1Qu6A_jb4oeYXZs

Jak bojují Vážanští s koronavirem?

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/ctenar-reporter/jak-bojuji-vazansti-s-koronavirem-20200325.html

Vážanský karneval

Celodenní tvoření v obecní kníhovně

Martina se pere se životem jako lvice

Vítěz Vážanského koštu - Vyškovský deník

ČT1 - soud ve věci skládky Vážany n/L. - ROZSUDEK

Události v regionech - Soud s firmou SVS Delta Racing team, z.s.

ČT - soud ve věci skládky v obci Vážany nad Litavou

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky