Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Poprázdninové stanování

 

V sobotu 8. září 2018 TJ Sokol Vážany nad Litavou pořádal pro děti Poprázdninové stanování. Ve 14 hodin jsme měli společný sraz na „Florenci“, kde jsme se setkali i s kamarády z Podomí.
Krátce po druhé hodině jsme se vydali do „Cihelny“, kde jsme společně postavili stany. Asi po hodinovém boji při stavění stanů jsme s dětmi začali hrát různé hry. Děti si vyzkoušely skákání přes gumu v různé obtížnosti, skákaly přes švihadlo a hrály spoustu dalších her, tak jak se jim chtělo. Nejúspěšnější ve skoku přes švihadlo byla Majda z Podomí, která skočila 85krát. Schválně si to zkuste!
Kolem šesté hodiny jsme společně šli na procházku, kterou jsme zakončili v Sokolovně, kde jsme dětem z Podomí ukázali opravenou tělocvičnu a za odměnu jsme si dali zmrzlinu. Následně jsme se vydali zpět do „Cihelny“, kde jsme si na rozdělaném ohni opekli slíbené špekáčky.
Při táboráku jsme si s dětmi společně povídali a kolem 21 hodiny začaly noční hry. Nejprve vyrazily na stezku odvahy děti mladší 6 let, ve 22 hodin čekala stezka odvahy pro děti od 6 do 11 let a nakonec vyrazili i ti nejstarší, které jsme i trošku postrašili.
Následně se děti rozhodly, že udělají stezku odvahy pro nás dospělé a šly se schovat. Byla to pro ně ta největší zábava, a dokonce se některé zapomněly potmě bát.
Po krátkém povídání jsme se uložili ke spánku, někdo ve stanu, někdo pod širákem u ohně.
Po brzkém budíčku jsme společně posnídali a začali uklízet a bourat stany. Společnými silami jsme vše uvedli do původního stavu. Poté všichni dostali diplom Za přežití („s Mildou“), rozloučili jsme se sokolským „Nazdar“ a společně vydali k domovům.
Věřím, že všichni byli spokojení a brzy se setkáme při další příležitosti, například při společném výletu……… Kam? To je přeci jedno. Hlavně, že bude legrace.

Za TJ Sokol Vážany nad Litavou

Zdeňka Javůrková

 

Datum a čas: 14.09.2018 14:25
Napsal: Pil
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Informace o sportu a výcviku v obci: 1. SDH obnovuje středeční výcviky mládežnických oddílů; 2. TJ Vážany n/Lit. - oddíl kopané zahájil soutěž dospělých i mládežnických mužstev. Rozpis soutěže je k dispozici na webu obce. Od 1. 10. 2019 začíná zimní cvičební sezóna na sokolovně. V případě zájmu o cvičení, výcvik, či jakékoli další pohybové aktivity se registrujte nebo přihlaste svoje děti u TJ (Ing. L. Drkal) nebo SHD (J. Moškvan), případně se doptejte přímo na obecním úřadě starosty obce.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 04.09

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané oznamuje všem příznivcům vážanského fotbalu, že v nastávajícím víkendu se bude opět hrát na našem hřišti a to v sobotu 7.9.2019. Program začne již ve 14:00 hod, k...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/vybornou-slivovici-si-musim-poctive-odpracovat-rika-vitez-vazanskeho-kostu-20190324.html?fbclid=IwAR2gs8_PFJe8WKViHFUdour5vpygItaq8vf7rjuUimGH1Qu6A_jb4oeYXZs

Vítěz Vážanského koštu - Vyškovský deník

ČT1 - soud ve věci skládky Vážany n/L. - ROZSUDEK

Události v regionech - Soud s firmou SVS Delta Racing team, z.s.

ČT - soud ve věci skládky v obci Vážany nad Litavou

Příjďte si zasportovat do obce Vážany nad Litavou

Nové domy ve Vážanech nad Litavou
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Velký zájem o náhradní babičky

ČT1 - Spor ve Vážanech

Vážanská skládka: o podjatosti slavkovských úředníků rozhodne krajZdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky