Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Pohárový turnaj v kopané Vážany n/Lit. 2018

V sobotu 28. 7. 2018 se na našem hřišti uskutečnil tradiční fotbalový turnaj.

Za krásného, slunečného počasí se sešlo téměř 200 diváků, kteří byli zvědavi, které ze zúčastněných mužstev si odveze pohár za první místo.

Los pro domácí tentokrát příliš šťastný nebyl, protože si na první zápas vylosovali papírového favorita – mužstvo SK Křenovice.

Bohužel, obavy se naplnily a Křenovice vyhrály zaslouženě 4: 1.

Další dvojici vytvořila mužstva Tatran Rousínov „ B „ a Sokol Lovčičky. Zde se očekával jednoznačný průběh, ale outsider z Lovčiček kladl velký odpor a chvíli před koncem nechybělo mnoho, aby vyrovnal. Nakonec však přece jen Rousínov vyhrál 4:2.

Po krátké přestávce nastoupili poražení semifinalisté k souboji o třetí místo. Zde se již projevil rozdíl ve výkonnosti a domácí si alespoň trochu spravili chuť jasným vítězstvím 6:0.

Před finálovým utkáním byla vylosována tradičně bohatá tombola, do které přispělo rekordních 50 sponzorů, kterým tímto ještě jednou děkujeme. Hlavní cenou byla LED televize značky LG a tentokrát tato cena zůstala ve Vážanech n/Lit. Některým divákům (zvláště těm, kteří si nekoupí losy) a přespolním hráčům čekajícím na finále se nelíbí délka losování, ale při tak velkém počtu cen tuto dobu zkrátit nelze.

Po tombole již přišlo na řadu sportovní vyvrcholení turnaje – souboj o první místo mezi SK Křenovice a Tatran Rousínov. Zde naši sousedé z Křenovic potvrdili, že hrají kopanou o třídu výš a celkem bez problémů zvítězili 3:0 a zaslouženě si odvezli vítězný pohár.

Závěrem je třeba poděkovat těm stále stejným 5 – 6 členům výboru za přípravu a následný úklid všeho potřebného, Obci za dovoz a odvoz stánků, stolů a lavic a samozřejmě všem (mnohdy i nečlenům TJ), kteří se v průběhu turnaje starali o prodej losů, vstupenek, klobás a veškerého občerstvení dole ve stánku i nahoře ve výčepu.

Turnaj se opět vydařil a udržuje si i nadále vysokou sportovní i společenskou úroveň.

Informaci k akci podává: Ing. L. Drkal, předseda TJ Vážany nad Litavou, z.s.

                                                                                         

Datum a čas: 03.08.2018 13:49
Napsal: Mat
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Obecní úřad Vážany n/Lit. oznamuje, že místní poplatky za r. 2019 bude možno začít platit od 4. 3. 2019 v kanceláři OÚ nebo bezhotovostním převodem na účet Obce Vážany n/Lit. Poplatky za užívání veřejného prostranství se hradí průběžně po celý rok a povinností občana při užívání veřejného prostranství je i ohlašovací povinnost, podaná osobně či písemnou formou na OÚ Vážany n/Lit.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 21.02

Milé ženy a dívky svobodné či vdané, v pondělí 25.2. od 17 hodin bude v salónku dolní hospody probíhat první schůzka k znovuobnoveným Babským hodům. Vy, které máte zájem jít do kroje jste srdečně z...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

ČT1 - soud ve věci skládky Vážany n/L. - ROZSUDEK

Události v regionech - Soud s firmou SVS Delta Racing team, z.s.

ČT - soud ve věci skládky v obci Vážany nad Litavou

Příjďte si zasportovat do obce Vážany nad Litavou

Nové domy ve Vážanech nad Litavou
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Velký zájem o náhradní babičky

ČT1 - Spor ve Vážanech

Vážanská skládka: o podjatosti slavkovských úředníků rozhodne krajZdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky