Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Pálení čarodějnic Vážany n/Lit. 2018

V pondělí 30. 4. 2018 v 18.00 hodin přiletělo na svých košťatech i košťátkách asi třicet velkých a malých čarodějnic a jiných tajemných bytostí, aby všichni společně prolétli vesnici a skončili na tradičním „sletovém“ místě v prostorách hřiště minidiscgolfu.

Tentokrát se ve větším počtu dostavil „čarodějnický dorost“, a proto byl program uzpůsoben pro jejich všemožné rejdění a zábavu. V průběhu večera se nás u ohně a občerstvení vystřídalo asi dalších padesát účastníků a někteří jen tak „prolétli“ a přistáli na jiném místě.

Soutěže byly upraveny tak, aby je zvládaly i nejmenší účastnice tohoto sletu.  A že úkoly se jim dařilo plnit, můžete vidět na fotografiích na webu obce. Děti byly odměněny malou sladkostí a v závěru večera všechny přítomné děti obdržely pamětní list s obrázkem čarodějnice, který si doma mohou vymalovat, a tak ještě jednou zavzpomínat na celý příjemný večer.

Nechybělo opékání špekáčků a tentokrát byla nově pouštěna příjemná reprodukovaná hudba, která v závěru večera roztančila přítomné.

A nakonec, když se všude pomalu vkrádala tma, tak se na oheň vhodila figurína čarodějnice. Hořela jasným plamenem, a tak oheň neztratil svou magickou moc, které věříme, že nám zajistí ochranu a přinese prosperitu.

Akce „Pálení čarodějnic“ se povedla díky počasí, dále pak všem obětavým pořadatelům, dozorujícím hasičům a hlavně šikovným a skvělým čarodějkám a čarodějům.

 

Komentář podala L. Pilátová

Datum a čas: 02.05.2018 13:03
Napsal: Zam
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 24.10

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané zve všechny své příznivce na poslední letošní zápasy našich mužstev. Budou to poslední zápasy všech kromě "A" mužstva, které ještě za týden v sobotu 3.11. zajíždí...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

ČT - soud ve věci skládky v obci Vážany nad Litavou

Příjďte si zasportovat do obce Vážany nad Litavou

Nové domy ve Vážanech nad Litavou
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Velký zájem o náhradní babičky

ČT1 - Spor ve Vážanech

Vážanská skládka: o podjatosti slavkovských úředníků rozhodne krajZdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky