Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Nohejbalový turnaj Vážany n/Lit. 2019

Letošní nohejbalový turnaj ve Vážanech nad Litavou se opět konal první sobotu v červenci. Tentokrát to vyšlo na 6.7.2019.

Bylo přihlášeno 14 družstev, ale ve skutečnosti se dostavilo 13 družstev. I tak to byl rekord za posledních pár let.

Družstva byla ve 14 hod. rozlosována do dvou skupin a ve 14.30 hod. se začalo hrát. Je nutno pochválit všechny účastníky, neboť pochopili, že je potřeba rychle se střídat na hřišti po jednotlivých zápasech, aby soutěž skončila tzv. "za světla". Družstvo, které prohrálo pak vždy postavilo rozhodčího na další zápas. Zhruba v 19 hod. skončily souboje v základních skupinách a dva nejlepší celky ze skupiny postoupily do finálového souboje. 

Po opravdu velmi dobrých zápasech se ukázalo kdo je nejlepší. Na prvním místě skončili pánové Landa, Konečný, Konečný a Vrábek, na druhém Holec, Spánek, Béďa a na třetím Fuksa, Soukup, Dvořák.

Odměnou pro vítěze byl nejen dobrý pocit z vítězství, ale i medaile a příjemný dárek ve formě litrové plechovky piva ve zlatém, stříbrném a bronzovém provedení. Odměnu si ale zasloužili všichni, proto každý účastník dostal pamětní medaili a plechovku prémiového piva.

Letošní ročník byl, jak jinak, díky podpoře obce, několika dobrovolníků a perfektního zabezpečení občerstvení Kamilem Zborovským a jeho spolupracovníky, opravdu povedený (možná až na to horko).

Všichni se těšíme na dalšíturnaj v roce 2020.

 

Komentář: M. Žampach

Datum a čas: 11.07.2019 16:47
Napsal: Mat
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Na webové stránce obce již zveřejněn nový jízdní řád linky 620 na rok 2020!

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 06.12

ČZS Vážany n/Lit. pořádá v sobotu 14. 12. 2019 v sále obecní hospody Vánoční koncert s krojovanou kapelou Sokolka Šakvice, začátek v 16 hod. Srdečně zvou pořadatelé,.

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/vybornou-slivovici-si-musim-poctive-odpracovat-rika-vitez-vazanskeho-kostu-20190324.html?fbclid=IwAR2gs8_PFJe8WKViHFUdour5vpygItaq8vf7rjuUimGH1Qu6A_jb4oeYXZs

Vítěz Vážanského koštu - Vyškovský deník

ČT1 - soud ve věci skládky Vážany n/L. - ROZSUDEK

Události v regionech - Soud s firmou SVS Delta Racing team, z.s.

ČT - soud ve věci skládky v obci Vážany nad Litavou

Příjďte si zasportovat do obce Vážany nad Litavou

Nové domy ve Vážanech nad Litavou
Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Velký zájem o náhradní babičky

ČT1 - Spor ve Vážanech

Vážanská skládka: o podjatosti slavkovských úředníků rozhodne krajZdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky