Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

XVI. Všesokolský slet – Župní slet Vyškov v neděli 3. 6. 2018

Konečně nastal čas, kdy po několika měsíčním nacvičování v tělocvičně, na hřišti i jinde, mohli vážanští cvičenci ukázat to, co se naučili. V naší fotogalerii můžete vidět alespoň pár fotografií z atmosféry, která panovala na stadionu ve Vyškově po celý den v neděli 3. 6. Od devíti hodin bylo na „značkách“ rušno. Napřed se jednotlivé skladby secvičovaly a po průvodu, který začal ve dvě hodiny odpoledne, už mohli přítomní diváci vidět vystoupení cvičenců z Vyškova, Brna a okolí. Vážany nad Litavou byly zastoupeny hned několika skladbami. Poznáte kterými?

Jen skladba „Méďové“ pro rodiče a děti (ve věku 2-5 let) proběhla bez kapek deště, které pak provázely všechna další vystoupení. Na provedení skladeb počasí nemělo velký vliv, protože se všichni snažili ukázat, jak dobře se své skladby naučili a přítomnými diváky byli odměněni nadšeným potleskem.

Nevadí, že jste tentokrát nestihli vystoupení našich cvičenců, protože máte ještě několik možností je vidět. První z nich je v neděli 10. 6. v Brně, nebo hned další neděli 17. 6. v naší obci… a pak v Praze.

Všichni, kteří se akce ve Vyškově zúčastnili, si zaslouží velké poděkování. Především za čas, který nacvičování věnovali, námahu a reprezentaci obce. Děkujeme i všem organizátorům a cvičencům Župního sletu ve Vyškově a těšíme se na další společná vystoupení.

 

Komentář podala Ludmila Pilátová

Datum a čas: 04.06.2018 08:22
Napsal: Zam
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Novinky na mobil

Mobilní aplikace OBCE NA WEBU

Můžete si ji stáhnout kliknutím na obrázek a vše vyzkoušet:

Nyní na Google Play

Po stažení aplikace do telefonu stačí přidat obec Vážany nad Litavou a od té chvíle vám budou chodit notifikace o nových článcích a událostech.

Jsme pro Vás i na Facebooku! Klikni :-)

 

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 03.08

Společnost RESPONO provede v naší obci svoz nebezpečného odpadu (a elektrozařízení). Kontejner bude umístěn dne 15. 8. 2020 na obvyklém místě, tj. před obecním skladem.

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/vybornou-slivovici-si-musim-poctive-odpracovat-rika-vitez-vazanskeho-kostu-20190324.html?fbclid=IwAR2gs8_PFJe8WKViHFUdour5vpygItaq8vf7rjuUimGH1Qu6A_jb4oeYXZs

Děti z Vážky se stanou prvňáky

Jak bojují Vážanští s koronavirem?

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/ctenar-reporter/jak-bojuji-vazansti-s-koronavirem-20200325.html

Vážanský karneval

Celodenní tvoření v obecní kníhovně

Martina se pere se životem jako lvice

Vítěz Vážanského koštu - Vyškovský deník

ČT1 - soud ve věci skládky Vážany n/L. - ROZSUDEK

Události v regionech - Soud s firmou SVS Delta Racing team, z.s.

ČT - soud ve věci skládky v obci Vážany nad Litavou

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/nove-domy-ve-vazanech-nad-litavou-parcely-vyprodali-za-dva-mesice-20180508.html

Zdroj: https://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vazanska-skladka-o-podjatosti-slavkovskych-uredniku-rozhodne-kraj-20171123.html

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky