Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 9 [ > ]

Hlášení ze dne 29.08

Zahájení školního roku 2017/18. Ředitelství mateřské školy oznamuje, že zahájení školního roku bude v pondělí 4. září v 6,45 hodin. Současně zveme všechny rodiče dětí navštěvujících MŠ na krátké setkání ve čtvrtek 31.8. v 16,00 hodin.

Hlášení ze dne 23.08

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané zve všechny své příznivce na utkání 4. kola okresního přeboru, v němž se naše A mužstvo utká se Sokolem Bohdalice. Vzhledem k tomu, že v tomto víkendu probíhají v naší obci tradiční Bartolomějské hody, utkání se uskuteční na našem hřišti již v sobotu 26.8.2017 se začátkem v 15:00 hodin. Srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 18.08

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané oznamuje svým příznivcům, že dochází ke změně místa konání utkání 3. kola okresního přeboru mezi domácím A mužstvem a Sokolem Otnice. Vzhledem k úpravám hřiště v Otnicích se utkání překládá na naše hřiště. Vše ostatní zústává, takže utkání se bude konat v neděli 20.8.2017 v 16:30 hod. ve Vážanech. Srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 04.08

Vzhledem ke stávajícímu kritickému stavu vody a nasazených ryb na poldru ve Vážanech nad Litavou, nabízí místní rybářský spolek všem občanům, bez ohledu na to, zda vlastní či nevlastní jakýkoli rybářský lístek, možnost volného odchytu ryb k vlastní spotřebě. Termín odchytu je zahájen dnešním dnem odpoledne, tj. pátkem 4. srpna 2017 a bude trvat až do odvolání. Lov ryb je podmíněn výhradně formou rybaření na udici, přičemž platí zákaz vstupu do vody a používání jiných rybářských technik při lovu ryb. Vylovené ryby jsou určeny ke spotřebě rybáře, přičemž ryby např. podměrečné nebo nad rámec potřeby rybáře nebudou vraceny zpět do vody, ale vypustí se do připravené nádrže, která je umístěna na západním břehu poldru. Cílem celé akce je zajištění co největšího odchytu ryb a následné vypuštění poldru, při kterém dojde k finálnímu výlovu zbylých ryb. Finální výlov ryb by měl proběhnout zhruba do jednoho týdne. Vážení občané, přijměte tuto nabídku nebo lépe řečeno výzvu od místních rybářů k odchytu ryb a pomozte společně zvládnout krizovou situaci na jednom z nejkrásnějších míst v naší obci.

Hlášení ze dne 31.07

Obecní knihovna bude otevřena ve středu dne 2. 8. 2017 od 17 - 18 hodin. Telefonní kontakt p. Zobačová: 605 559 376.

Hlášení ze dne 27.07

Tělovýchovná Jednota Vážany nad Litavou, oddíl kopané, zvé své příznivce na přátelské fotbalové utkání našeho “A”mužstva s mužstvem Svratka Brno “B”, v neděli 30.7.2017 v 10:30 hod na fotbalovém hřišti ve Vážanech nad Litavou.

Hlášení ze dne 25.07

Ve dne 27. 7. 2017 od 8:00 do 14:00 hodin bude přerušena dodávka elektrické energie z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy. Jedná se o ulici od čísla popisného 88 RD Kohoutkových k rodinnému domu Michálkových včetně protější strany ulice. V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Stránky [ < ] 1 2 3 4 ... 9 [ > ]

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy, bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21. 9. 2017 od 7:30 do 14:00 hodini, a to v celé obci Vážany nad Litavou. V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 20.09

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané si dovoluje seznámit své příznivce s fotbalovým programem o následujícím víkendu na našem hřišti. V sobotu 23.9. se utká naše " B " mužstvo s mužstvem TJ Krouž...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Chyť, změř a pusť.

Důkazní břemeno stran skládky je prý na obci

Soud pozastavil skládku

Vlčáci z bývalé motokrosové dráhy

O sto let zpátky v čase

K zakázané skládce míří náklaďáky

Hejtman na jednání ve Vážanech n/Lit.

Tabule u vjezdu na skládku ve Vážanech

Vážanská skládka pohledem hejtmana

Někdo zatarasil vjezd na skládku

Byty pro sociálně slabší občany

Oprava místní komunikace Vážany n/Lit.

Problémová motokrosová dráha

Auta vozí na skládku odpad dál ...

Sanace skládky ve Vážanech n/Lit.?

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky