Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Obecní ples ve Vážanech nad Litavou 2017

Dne 10. 2. 2017 se ve Vážanech nad Litavou konal další Obecní ples.

Navážeme-li na program Obecního plesu z r. 2016, který tehdy gradoval vystoupením vážanských borců s ukázkou rytmického tance v kostýmech, tak letošní ročník měl hned 3 vystoupení, a to profesionální taneční skupiny s názvem "Spolek elegantních dam".

Hudební vystoupení osvědčeného tria "Karel Gott revival Morava", které zraje jako dobré víno bylo přijato návštěvníky plesu s velkým nadšením a okamžitou chutí do tance.

Obecního plesu se zúčastnilo přes 150 návštěvníků, kteří si mohli vychutnat předtančení a přehlídku spodního dobového prádla, načež celý program gradoval kankánem, který "Spolek elegantních dam" zvládnul vskutku prvotřídně!

Bohatá tombola, kde bylo celkem 157 kusů cen, byla rozdělena do malé a velké tomboly (hlavní výhrou byla letos televize).

Obec Vážany nad Litavou, pokračuje dále v tradici obecních plesů, které se v obci dříve konaly, a které mají nejen svůj význam v upevňování vztahů lidí na vesnici bydlících, ale nyní i v navazování a upevňování vztahů s občany z jiných obcí, čehož je dokladem i přítomnost starostů okolních obcí na našem plese. Pozvání tentokráte přijal Roman Hanák - starosta Kobeřic a 1. náměstek hejtmana JMK, Jan Kauf - starosta Hrušek a Jan Mozdřeň - starosta Křenovic. Spolu se starosty se u nás sešly i týmy z DSO ŽlaP, který reprezentoval hlavní manažer Jaromír Konečný a zástupci MAS Slavkovské bojiště.

Závěrem ještě poděkování všem sponzorům, kteří věnovali ceny do tomboly a rovněž i poděkování týmu obsluhy na dolní hospodě.

Těšme se na Obecní ples v r. 2018, který bude ověnčen opět nějakým originálním vystoupením a možná už konečně příjde i kouzelník....

 

Odkaz na FB Karel Gott revival Morava: https://www.facebook.com/562919403857302/photos/?tab=album&album_id=774875912661649

 

Datum a čas: 11.02.2017 21:18
Napsal: Mat
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy, bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21. 9. 2017 od 7:30 do 14:00 hodini, a to v celé obci Vážany nad Litavou. V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 20.09

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané si dovoluje seznámit své příznivce s fotbalovým programem o následujícím víkendu na našem hřišti. V sobotu 23.9. se utká naše " B " mužstvo s mužstvem TJ Krouž...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Chyť, změř a pusť.

Důkazní břemeno stran skládky je prý na obci

Soud pozastavil skládku

Vlčáci z bývalé motokrosové dráhy

O sto let zpátky v čase

K zakázané skládce míří náklaďáky

Hejtman na jednání ve Vážanech n/Lit.

Tabule u vjezdu na skládku ve Vážanech

Vážanská skládka pohledem hejtmana

Někdo zatarasil vjezd na skládku

Byty pro sociálně slabší občany

Oprava místní komunikace Vážany n/Lit.

Problémová motokrosová dráha

Auta vozí na skládku odpad dál ...

Sanace skládky ve Vážanech n/Lit.?

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky