Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 9 [ > ]

Hlášení ze dne 20.09

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané si dovoluje seznámit své příznivce s fotbalovým programem o následujícím víkendu na našem hřišti. V sobotu 23.9. se utká naše " B " mužstvo s mužstvem TJ Kroužek " B " se začátkem v 15:30 hodin. V neděli 24.9. potom již ve 14:00 můžete povzbudit naše nejmenší, kteří přivítají Sokol Zbýšov a v 15:30 začne utkání okresního přeboru Vážany " A " - FK Křižanovice. Na oba dva dny vás srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 15.09

Farnosti Šaratice a Vážany nad Litavou pořádají pouť ke staré matce Boží do Žarošic v sobotu 16. 9. 2017. Odjezd autobusu z Vážan 12:40 hod. 13:30 hod. - pobožnost ve Zdravé vodě. V 18 hod. slavná mše svatá za všechny živé a zemřelé poutníky. Všechny Vás zve páter Vít Martin Červenka.

Hlášení ze dne 05.09

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané zve všechny své příznivce na bohatý fotbalový program v neděli 10.září 2017. Na našem hřišti se v dvojzápase představí obě naše mužstva. Začne " B " mužstvo, které se už ve třičtvrtě na dvě utká s TJ Šaratice " A " v soutěži IV. třídy a pokračovat bude v 16:00 hodin " A " mužstvo v zápase okresního přeboru proti Sokolu Brankovice. Máte tedy ne moc častou možnost vidět v jednom dni obě naše mužstva v akci. Srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 05.09

Dovolujeme si informovat občany, že dne 13. 9. 2017 bude v dopoledních hodinách uzavřena pobočka pošty 684 01 – Slavkov u Brna.

Hlášení ze dne 04.09

Dne 28. 9. 2017 proběhne v naší obci vyhodnocení cykloakce Ždánický les a Politaví. O programu budou občané a účastníci informováni plakáty a na webu obce. Účastníci musí odevzdat průkazy cykloakce, na místním obecním úřadu do středy 6. 9. 2017.

Hlášení ze dne 30.08

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané zve všechny své příznivce na bohatý program následujícího víkendu. Již v sobotu 2.9. zajíždí " A " mužstvo do Švábenic, kde se utká s mužstvem místního Sokola. Začátek je v 10:00 hodin dopoledne a doprava vlastní. V neděli 3.9. se už na našem hřišti představí naši nejmenší t.j. přípravka, která se ve 14:00 utká s Tatranem Rousínov a po nich nastoupí naše znovu přihlášené " B " mužstvo proti Sokolu Hodějice " B ". Začátek tohoto zápasu je v 16:00 hodin.

Hlášení ze dne 30.08

Římskokatolická farnost v Šaraticích si Vás co nejsrdečněji dovoluje pozvat na ojedinělou a vyjímečnou slavnost svěcení dvou nových zvonů pro farní kostel sv. Mikuláše v Šaraticích. Slavnost svěcení dvou nově ulitých zvonů se bude konat v neděli 3. září 2017 v 15:00 hodin před kostelem. Následovat bude v šaratickém kostele slavná pontifikální děkovná mše svatá. Těšíme se na Vaší účast!

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 9 [ > ]

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy, bude přerušena dodávka elektrické energie dne 21. 9. 2017 od 7:30 do 14:00 hodini, a to v celé obci Vážany nad Litavou. V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 20.09

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané si dovoluje seznámit své příznivce s fotbalovým programem o následujícím víkendu na našem hřišti. V sobotu 23.9. se utká naše " B " mužstvo s mužstvem TJ Krouž...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Chyť, změř a pusť.

Důkazní břemeno stran skládky je prý na obci

Soud pozastavil skládku

Vlčáci z bývalé motokrosové dráhy

O sto let zpátky v čase

K zakázané skládce míří náklaďáky

Hejtman na jednání ve Vážanech n/Lit.

Tabule u vjezdu na skládku ve Vážanech

Vážanská skládka pohledem hejtmana

Někdo zatarasil vjezd na skládku

Byty pro sociálně slabší občany

Oprava místní komunikace Vážany n/Lit.

Problémová motokrosová dráha

Auta vozí na skládku odpad dál ...

Sanace skládky ve Vážanech n/Lit.?

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky