Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Aktuálně se nacházíte zde

Obsah stránky

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 9 [ > ]

Hlášení ze dne 19.10

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané chce seznámit své příznivce s fotbalovým programem na našem hřišti o nastávajícím víkendu. Tentokrát bude začátek netradiční, protože naše " B " mužstvo vyhovělo žádosti soupeře - SK Nížkovice " B " - a začátek jejich vzájemného zápasu je v sobotu 21.10. již v 11: 30 hodin. Po tomto utkání můžete povzbudit naši mladší přípravku, která se hned ve 13: 30 hodin utká se svými vrstevníky z TJ Velešovice. V neděli 22.10. již v obvyklém čase - ve 14: 30 hodin přivítá naše " A " mužstvo soupeře z TJ Vícemilice. Na všechny zápasy srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 17.10

Vážené občané, upozorňujeme, že ve dnech od 18. do 31. 10. 2017, bude v naší obci probíhat prořez zeleně, která je v blízkosti elektrického zařízení, a mohla by narušit jeho bezpečný a spolehlivý provoz. Prořez bude provádět společnost E.ON, a.s., nebo jim pověření externí pracovníci. Vlastníci pozemku či uživatelé pozemku jsou povinni umožnit vstup těmto pracovníkům na pozemek, na kterém se přerostlé dřeviny nacházejí a umožnit jim výše uvedený výkon.

Hlášení ze dne 03.10

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané zve všechny své příznivce na bohatý fotbalový program na našem hřišti v nadcházejícím víkendu. V sobotu 7.10. 2017 přivítá naše " B" mužstvo TJ Velešovice " B " a utkání začne v 15:00 hodin. V neděli 8.10.2017 zahájí program naši nejmenší - mladší přípravka - a ve 13:30 hodin se utká se soupeřem z SK Slavkov. Následovat bude poslední zápas víkendu a to utkání našeho " A " mužstva se Sokolem Dědice se začátkem v 15:00 hodin. Na všechny zápasy srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 20.09

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané si dovoluje seznámit své příznivce s fotbalovým programem o následujícím víkendu na našem hřišti. V sobotu 23.9. se utká naše " B " mužstvo s mužstvem TJ Kroužek " B " se začátkem v 15:30 hodin. V neděli 24.9. potom již ve 14:00 můžete povzbudit naše nejmenší, kteří přivítají Sokol Zbýšov a v 15:30 začne utkání okresního přeboru Vážany " A " - FK Křižanovice. Na oba dva dny vás srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 15.09

Farnosti Šaratice a Vážany nad Litavou pořádají pouť ke staré matce Boží do Žarošic v sobotu 16. 9. 2017. Odjezd autobusu z Vážan 12:40 hod. 13:30 hod. - pobožnost ve Zdravé vodě. V 18 hod. slavná mše svatá za všechny živé a zemřelé poutníky. Všechny Vás zve páter Vít Martin Červenka.

Hlášení ze dne 05.09

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané zve všechny své příznivce na bohatý fotbalový program v neděli 10.září 2017. Na našem hřišti se v dvojzápase představí obě naše mužstva. Začne " B " mužstvo, které se už ve třičtvrtě na dvě utká s TJ Šaratice " A " v soutěži IV. třídy a pokračovat bude v 16:00 hodin " A " mužstvo v zápase okresního přeboru proti Sokolu Brankovice. Máte tedy ne moc častou možnost vidět v jednom dni obě naše mužstva v akci. Srdečně zvou pořadatelé.

Hlášení ze dne 05.09

Dovolujeme si informovat občany, že dne 13. 9. 2017 bude v dopoledních hodinách uzavřena pobočka pošty 684 01 – Slavkov u Brna.

Stránky [ < ] 1 2 3 ... 9 [ > ]

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

V katastru obce Vážany n/Lit., na polní cestě za Vinohrady, započalo budování obnovy odvodňovacího propustku. Na místě stavby byl učiněn archeologický nález. Stavba je nyní pozastavena a je pod dohledem archeologa. Bližší informace k celé záležitosti podá starosta obce.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 19.10

TJ Vážany nad Litavou - oddíl kopané chce seznámit své příznivce s fotbalovým programem na našem hřišti o nastávajícím víkendu. Tentokrát bude začátek netradiční, protože naše " B " mužstvo vyhově...

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Chyť, změř a pusť.

Důkazní břemeno stran skládky je prý na obci

Soud pozastavil skládku

Vlčáci z bývalé motokrosové dráhy

O sto let zpátky v čase

K zakázané skládce míří náklaďáky

Hejtman na jednání ve Vážanech n/Lit.

Tabule u vjezdu na skládku ve Vážanech

Vážanská skládka pohledem hejtmana

Někdo zatarasil vjezd na skládku

Byty pro sociálně slabší občany

Oprava místní komunikace Vážany n/Lit.

Problémová motokrosová dráha

Auta vozí na skládku odpad dál ...

Sanace skládky ve Vážanech n/Lit.?

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky