Obec Vážany nad Litavou

Vážany nad Litavou

  ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Vánoční setkání rodičů a dětí v MŠ Vážany n/Lit. 2016

Navazující akcí na "Rozsvěcování vánočního stromu s příchodem Mikuláše", ze dne 1. 12. 2016, kdy se děti díky animačnímu programu objednané agentury nedostaly ke svému obvyklému vystoupení, bylo paní ředitelkou MŠ navíc zorganizováno "Vánoční setkání rodičů a dětí v MŠ".

Předkládáme komentář předsedkyně Výboru KŠ, L. Pilátové, Dis.:

"Na pondělí 19. 12. 2016 v 16.00 hodin bylo naplánováno vánoční setkání rodičů a dětí v mateřské škole ve Vážanech nad Litavou. Již před čtvrtou hodinou byla téměř zaplněna třída „Kuřátek“ dětmi a především hosty dnešního setkání – rodiči, prarodiči a sourozenci našich školáčků. Dohromady nás bylo více než 70 přítomných.

Děti se měly čím pochlubit! Zazpívaly několik písniček u klavíru za doprovodu paní učitelky Zdeňky Chudárkové a za své skvělé výkony byly děti odměněny velkým potleskem. Pak tatínci rozlili dětské šampaňské, kterým si děti na krásné Vánoce připily.

Paní ředitelka Stanislava Babušíková všechny přítomné potom pozvala na čaj, kávu, cukroví a hlavně na perníčky, které děti pro tuto příležitost napekly.

Nejvíce času zbylo na pochlubení se novými dárky, které děti dostaly ten den dopoledne. 

Z fotografií lze vyčíst pohodu a příjemnou atmosféru, kterou se podařilo „vykouzlit“ všem, kteří se na tomto pěkném odpoledni podíleli.  Příprava  setkání zabrala jistě hodně úsilí a času, tak se nedivím, že jsme domů odcházeli velmi spokojeni a slavnostně naladěni."

Datum a čas: 20.12.2016 15:09
Napsal: Mat
Kategorie: Ostatní

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Obecní úřad oznamuje, že dle informací od společnosti VIVO Connection budou pravděpodobně do konce měsíce května 2017 ukončeny výkopové práce v naší obci. Služby společnosti je možno objednávat na www.citymail.cz nebo i osobně ve Slavkově na pobočce VIVO Connection. Starosta vyzývá občany, kterým při výkopových pracích vznikla nějaká materiální újma či došlo k nedokonalému zapravení terénu, předzahrádky nebo chodníku, aby do 31. 5. 2017 nahlásili na Obecním úřadě danou věc k řešení s VIVO Connection.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Oddíl postranní lišty

Rozhlas
Hlášení ze dne 25.05

MŠ Vážany nad Litavou hledá na celý pracovní úvazek kuchařku - vyučena v oboru. Bližší informace na tel. č.: 544 223 026. Nástup od 21. 8. 2017.

Přečíst celé hlášení >

Oddíl postranní lišty

Napsali o nás

 http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zpravy_region/o-sto-let-zpatky-v-case-vazansti-posnidali-na-zamecku-20161127.html

Zdroj: http://vyskovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/vlcaci-z-byvale-motokrosove-drahy-ve-vazanech-nad-litavou-ohrozovali-deti-20170206.html

Důkazní břemeno stran skládky je prý na obci

Soud pozastavil skládku

Vlčáci z bývalé motokrosové dráhy

O sto let zpátky v čase

K zakázané skládce míří náklaďáky

Hejtman na jednání ve Vážanech n/Lit.

Tabule u vjezdu na skládku ve Vážanech

Vážanská skládka pohledem hejtmana

Někdo zatarasil vjezd na skládku

Byty pro sociálně slabší občany

Oprava místní komunikace Vážany n/Lit.

Problémová motokrosová dráha

Auta vozí na skládku odpad dál ...

Sanace skládky ve Vážanech n/Lit.?

Více odkazů zde

Oddíl postranní lišty

Oddíl postranní lišty

Kalendář akcí

Patička stránky