ZOBRAZIT MENU

Obsah stránky

Nohejbalový turnaj 2015

V sobotu, 4. 7. 2015 se uskutečnil ve Vážanech nad Litavou nohejbalový turnaj.

Sraz účastníků byl v 8:15 hod, losování proběhlov 8:30 hod a v 8:45 hod slavnostním výkopem startovaly první duely 13 družstev (celkem 40 soutěžících). Družstva byla rozdělena do dvou skupin (6 a 7 týmů), kde sehrála metodou "každý s každým" boj o postup do finále.

Ve finále se utkala družstva: 1. ze Slavkova a 2. z Vážan n/L. a Kobeřic.

Vítězné družstvo ve složení D. Spáčil, K. Beneš a J. Beneš porazilo v napínavém finalovém zápase slavkovské borce, V. Floriána, V. Rusnáka a Z. Zavadila.

Na třetím místě se umístilo družstvo ve složení K. Richter, T. Jeřábek a J. Jeřábek.

Odměnou pro první čtyři mužstva byly nejen velké medaile s pohárem, ale i každému hráči jedna láhev dobrého sektu. Však si to také všichni soutěžící zasloužili. V den konání turnaje dosahovaly teploty ve stínu přes 35 st. Celsia.

Turnaj byl ukončen v 16:00 hod a všichni hráči si odnesli jako památku na tento turnaj malou medaili, s motivem nohejbalu a s uvedením roku 2015.

Perfektně zajištěnou akci dirigoval aktivně hrající M. Žampach. O občerstvení se postaral personál dolní hospody, v čele s K. Schořem.

Akce se vydařila a příští rok se bude konat již na novém multifunkčním hřišti, kde nazažijí hráči tolik prašného prostředí, jak bylo doposud. Těšme se tedy na další ročník turnaje.

Datum a čas: 06.07.2015 21:57
Napsal: Mat
Kategorie: Kulturní a sportovní akce

Obsah postranní lišty

Důležitá oznámení

Oznamujeme občanům, že od 27. 4. 2017 je k dispozici hřiště minidiscgolfu, v areálu u sokolovny. Rodiče, přijďte se svými dětmi za nenáročnou hrou a pohybem na zdravém jarním vzduchu.

Oddíl postranní lišty

Vyhledat

Rozhlas
Hlášení ze dne 26.04

TJ Vážany nad Litavou oddíl kopané zve všechny své příznivce na další fotbalovou sobotu na našem hřišti. Tentokrát se zde 29.dubna 2017 utká naše A mužstvo se soupeřem z Mouřínova se začátkem v 16:...